Obóz zimowy Qigong z Mistrzem Zhang

Obóz zimowy z Mistrzem Zhang

  Chochołów k/Zakopanego, 8-16 luty 2020

– AKUPUNKTURA – MASAŻ TUI NA – TAI CHI – QIGONG –  KUNG FU – MEDYATCJA – 

Mistrz Zhang Fengjun serdecznie zaprasza na Obóz Zimowy do Chochołowa koło Zakopanego. Dziewięć dni głębokiej pracy z energią qi, niespotykana uczta dla naszego ciała, umysłu oraz duszy w bezpośrednim przekazie Mistrza Zhang. Zakres merytoryczny obozu obejmuje warsztaty z: Taoistycznej Medycyny Chińskiej (akupunktura, akupresura, masaż Tui Na), Chińskich Sztuk Walki (style: Taijiquan, Xingyiquan, Baguazhang), ćwiczeń zdrowotnych i pracy z energią (Qigong) oraz  taoistycznych i buddyjskich praktyk medytacyjnych. Mistrz Zhang chciałby podzielić się swoją głęboką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem pracy terapeutycznej z pacjentami. Tematem tej edycji obozu będzie „Qigong Medyczny. Praktyczne wykorzystanie Qigong w akupunkturze i w masażu”.

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:

7:30 – 8:30 – Poranne Kung Fu/Qigong
8:30 – Śniadanie
10:00 – 11:00 – Qigong, Masaż Tui Na

11:00 – 12:00 – Tai Chi
13:30 – Obiad
16:00 – 17:00 – Qigong, Akupunktura

17:00 – 18:00 – Tai Chi/Kung Fu
18:30 – Kolacja
20:00 – 21:00 – Medytacja, wieczorny Qigong

KOSZT OBOZU

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w nowo otwartym ośrodku prowadzonym przez uczniów Mistrza Zhang. Obiekt jest bardzo kameralny i klimatyczny – na wyłączność dla naszej grupy. Położony jest on w malowniczej miejscowości Chochołów koło Zakopanego. W pobliżu znajduje się przejście graniczne polsko-słowackie Sucha Hora. W odległości 15-ciu minut spacerem od obiektu, położone są największe i najnowocześniejsze baseny geotermalne na Podhalu – Chochołowskie Termy, oraz nowo otwarta narciarska trasa biegowa. W sąsiednich miejscowościach Witów oraz Ciche czynne są wyciągi narciarskie. Miejscowość jest niezwykle malownicza, otoczona licznymi szlakami turystycznymi.
Obiekt dysponuje pokojami 2, 3 i 4 -osobowymi z łazienkami, wyposażonymi komfortowo. (TV, Wi-Fi, radio, łazienka – prysznic, suszarka, ręczniki). Obiekt dysponuje obszerną salą do ćwiczeń oraz dużym ogrodem.

adres internetowy ośrodka: http://podjesionami.com/

 

KOSZT OBOZU

– 2800 zł – uczestnicy obozu letniego 2019 i obozu zimowego 2019.

– 2900 zł – pozostali uczniowie Mistrza

– 3100zł – nowi uczniowie

Zniżka 100zł przy wpłacie zaliczki 500zł do 30-go września.

Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, warsztaty, materiały i certyfikat.

Obóz zaczyna się kolacją 8-go lutego i kończy śniadaniem 16-go lutego.

 

ZAPRASZAMY!