Wu Shu

Mistrz Zhang Feng Jun

Pan Zhang Feng Jun jest wybitnym ekspertem chińskiej sztuki walki Wu Shu. Stale doskonali swoje umiejętności od ponad 40 lat.

W wieku 10 lat rozpoczął naukę stylu Shaolinquan w szkole mistrza Li Yong Wang’a, u którego ćwiczył aż do ukończenia szkoły średniej. Następnie wstąpił do Chińskiej Akademii Wu Shu w Pekinie, gdzie uczył się różnych stylów Wu Shu. Szczególnie upodobał sobie styl Shaolinquan, który doskonalił pod okiem mistrza Xie Zhi Kui a także style wewnętrzne: Baguazhang i Hsing-I (mistrz Sun Zhi Jun), Chen Taichi (mistrz Feng Zhi Qiang). W krótkim czasie dał się poznać jako wybitnie zdolny i sumienny uczeń, ćwiczący po kilka godzin dziennie, poza zajęciami obowiązkowymi na uczelni.

Jako „TUDI” (najbliższy uczeń mistrza) spędzał wszystkie wolne chwile w domach swoich mistrzów, poznając najbardziej strzeżone tajemnice Wu Shu. W tym też czasie zapoznał się z podstawami chińskiego masażu leczniczego oraz Qigong’u.Mistrz Zhang Po ukończeniu Akademii Wu Shu rozpoczął pracę w Instytucie Wu Shu w Pekinie, gdzie nadal pogłębiał swoją wiedzę i umiejętności w sztuce walki i Qigong.

Jednocześnie podjął pracę w Chińskim Zrzeszeniu Wu Shu pełniąc funkcję jednego z głównych organizatorów zawodów krajowych oraz międzynarodowych w Wu Shu na terenie Chin.

Obecnie Mistrz Zhang Feng Jun na stałe mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia Kung Fu oraz leczy za pomocą sprawdzonych metod tradycyjnej chińskiej medycyny. Uczniowie mieszkający w Warszawie mogą regularnie uczestniczyć w prowadzonych przez niego zajęciach. Adepci z innych miast mogą uczestniczyć w regularnych seminariach oraz obozach.

 

 

 

 

 

Po zdaniu egzaminu w Chinach w sierpniu 2003 roku Mistrz otrzymał zaszczytny stopień Mistrzowski 7 Duan co potwierdzone zostało poniższym certyfikatem.